.

.

New
7inch за Irbis TX28 3G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

7inch за Irbis TX28 3G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

DEN 321.60

Стока
Достапно.

7inch за Irbis TX28 3 G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

Детали

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
TX28
Свеж

Избор на клиенти