.

.

New
Srjtek За Acer Iconia Tab 8 А1-840FHD А1-840 А1-840HD А1 840 LCD Дисплеј Матрица на Екранот на Допир, Digitizer Собранието Замена

Srjtek За Acer Iconia Tab 8 А1-840FHD А1-840 А1-840HD А1 840 LCD Дисплеј Матрица на Екранот на Допир, Digitizer Собранието Замена

DEN 1519.00
DEN 1787.52

Стока
Достапно.


Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

Детали

боја:
А1 840 црна, А1 840 бела, А1 840HD бела, А1 840HD црна
Бренд Име:
srjtek
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
За acer
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за А1-840
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Број На Модел На:
За MiPad 2
Големина:
8 Inch
екран:
lcd екран
гаранција:
6months
Состојба:
Во Парк!Подготвени Да Брод!!
време на испорака:
2-3 дена
За:
екранот за А1-840
Brnad:
за А1-840 екранот
Компатибилен За:
за А1-840HD lcd
Свеж

Избор на клиенти