.

.

New
Вистински LCD Панел Flex Кабел За Рамос x10 7.85 LCD Дисплеј За PCB Рамос X10_LCD_FPC flex кабел таблета замена на делови

Вистински LCD Панел Flex Кабел За Рамос x10 7.85 LCD Дисплеј За PCB Рамос X10_LCD_FPC flex кабел таблета замена на делови

DEN 557.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

85" LCD Дисплеј За PCB Рамос X10_LCD_FPC flex кабел таблета замена на делови
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Delievery време : EMS : 5-15days.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.
Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.ние прифаќаме : westernunion
3.Ако ни e-mail и не heara одговор . Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони/мобилни телефони,
па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го инсталирате. Препорачуваме професионална инсталација.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.
Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2. Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испраќа до post office
Тоа вклучува : 1 buc Flex Кабел со 1pcs пакет
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим. (освен Во оддалечените области)
3. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам . Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.

Детали

Бренд Име:
weeten
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Рамос x10
Компатибилен Бренд:
За Рамос x10
мини цел:
1pcs
користат за:
Рамос x10
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет
Производ ID:
LCM Flex
Големина На Екранот:
7.85
Свеж

Избор на клиенти