.

.

New
А+7 инчен GT70PW86V FHX SL_003 86v екран на допир екран на допир панел digitizer стакло замена за СРЕДИНАТА на 186x111mm

А+7 инчен GT70PW86V FHX SL_003 86v екран на допир екран на допир панел digitizer стакло замена за СРЕДИНАТА на 186x111mm

DEN 247.20

Стока
Достапно.

Време На Испорака :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Кога сте примиле парцела ве молиме направете фотографија на пакетот или снимете видео кога ќе ја отворите(во случај на пакет оштетени во транзит,ние треба ова за докази во спорот.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ако не се прифати соодветен код pls не понудата . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.

Детали

боја:
Бела WIFI 186x111mm, Црна WIFI 186X111mm
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
GT70PW86V FHX SL_003
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
боја:
Црна / Бела
кодот:
GT70PW86V FHX SL_003
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти