.

.

New
Бесплатен превозот 9.6 инчен екран на допир, Нови за Irbis TZ968 3G TZ 968 екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР сензор digitizer

Бесплатен превозот 9.6 инчен екран на допир, Нови за Irbis TZ968 3G TZ 968 екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР сензор digitizer

DEN 504.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
Irbis TZ968 3G
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
Irbis TZ968 3G
Свеж

Избор на клиенти