.

.

New
оригинални нови 8 инчен 193 * 115 екран на допир KDT-3192 оригинални touchpad автомобил DVD аудио навигациски систем надвор од екранот

оригинални нови 8 инчен 193 * 115 екран на допир KDT-3192 оригинални touchpad автомобил DVD аудио навигациски систем надвор од

DEN 1037.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

8 инчен 193 * 115 екран на допир KDT-3192 оригинални touchpad автомобил DVD аудио навигациски систем надвор од екранот

Детали

Бренд Име:
lanjuu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти