.

.

New
оригиналниот нов 7-инчен KDT-4009 оригинални touchpad McCann-Muck навигација надвор од екранот Changan Елса екран на допир

оригиналниот нов 7-инчен KDT-4009 оригинални touchpad McCann-Muck навигација надвор од екранот Changan Елса екран на допир

DEN 1140.00
DEN 1584.00

Стока
Достапно.

7-инчен KDT-4009 оригинални touchpad Mc Cann-Muck навигација надвор од екранот Changan Елса екран на допир

Детали

Бренд Име:
lanjuu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти