.

.

New
оригинални нови 10.4 инчен 4-жица стандард екран на допир за индустриски компјутер реден машина екран на допир 225 * 173

оригинални нови 10.4 инчен 4-жица стандард екран на допир за индустриски компјутер реден машина екран на допир 225 * 173

DEN 1465.00
DEN 2064.00

Стока
Достапно.

оригинални нови 10.4" инчен 4-жица стандард екран на допир за индустриски компјутер реден машина екран на допир 225 * 173

Детали

Бренд Име:
lanjuu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Свеж

Избор на клиенти