.

.

New
оригинални нови 8 инчен капацитивни екран на допир LCD екран на допир за компјутер екран 192*116

оригинални нови 8 инчен капацитивни екран на допир LCD екран на допир за компјутер екран 192*116

DEN 1500.00
DEN 2112.00

Стока
Достапно.

оригинални нови 8" инчен капацитивни екран на допир LCD екран на допир за компјутер екран 192*116

Детали

Бренд Име:
lanjuu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти