.

.

New
LPPLY Црна Нови 7 За Супра M72KG / Prestigio multipad wize 3047 3037 3G 3038 Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Делови

LPPLY Црна Нови 7 За Супра M72KG / Prestigio multipad wize 3047 3037 3G 3038 Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Делови

DEN 221.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


LPPLY Црна Нови 7" За Супра M72 KG / Prestigio multipad wize 3047 3037 3 G 3038 Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Делови


Детали

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Супра M72KG / Prestigio multipad wize 3047 3037 3G 3038
Бренд Име:
LPPLY
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Свеж

Избор на клиенти