.

.

New
9.6 инчен MGLCTP-90894 MGLCTP 90894 9.6 t950s i960 MTK6592 32g t950s 8-главниот Екран на Допир Digitizer стакло Надворешен екран Сензор

9.6 инчен MGLCTP-90894 MGLCTP 90894 9.6 t950s i960 MTK6592 32g t950s 8-главниот Екран на Допир Digitizer стакло Надворешен екран

DEN 206.00
DEN 234.24

Стока
Достапно.

во меѓувреме истиот код емисии на насловот надвор од акциите.
Becuase допир делови код ажурирања многу брзо ,ние само го вети за да испратите 100% компатибилен нови допре до вас.Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден . Проблемот што може да се исполнат.6" t950s i960 MTK6592 32g t950s 8-главниот Екран на Допир Digitizer стакло Надворешен екран Сензор
Квалитет :
Ние имаме богато искуство во Таблет КОМПЈУТЕР и мобилен телефон одржување во Кина.100% работи за вашиот таблет компјутер. кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. Не грижете се.Благодарение 9. 100% работи добро .6 инчен MGLCTP-90894 MGLCTP 90894 9. Со нетрпение очекувам да на долгорочна соработка со вас! Среќен шопинг!!!. Ако екранот има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се справи со тоа за вас наскоро, ве молиме да не се чувствуваат слободни да ни остави негативни повратни информации или отворен спор , ви благодариме за разбирањето. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање. Сите Замена на Екранот ќе се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот искусен за контрола на квалитетот тим пред пратката.

Детали

боја:
MGLCTP-90894 бела, MGLCTP-90894 црна
Бренд Име:
yingkesong
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
MGLCTP-90894 MGLCTP 90894 9.6 t950s i960 MTK6592 32g t950s 8-core
Свеж

Избор на клиенти