.

.

New
Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло A11020A1040_V01 A11020A1040 Бесплатен Превозот

Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло A11020A1040_V01 A11020A1040 Бесплатен Превозот

DEN 1322.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ве молиме имајте на ум дека за размена дел ние ќе брод надвор штом ќе се врати на e Задоволство&Повратните информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис?s развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката . Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја ! Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно ! Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба . Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод. Различни производствени серии. Превозот и Ракувањето со Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
A11020A1040_V01
Свеж

Избор на клиенти