.

.

New
Новите 7 Таблет За N-tech NT-1071A екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 Таблет За N-tech NT-1071A екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 437.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

Различни производствени серии.
Новите 7" Таблет За N-tech NT-1071 A екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За N-tech NT-1071 A
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách.

Детали

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
NT 1071A
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Компатибилен Бренд:
За N-tech
Свеж

Избор на клиенти