.

.

New
skylarpu Нови 3.5 инчен 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел 77mm*64mm за MP4 MP5 TP GPS Замена на 77*64mm екран на допир панел Стакло

skylarpu Нови 3.5 инчен 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел 77mm*64mm за MP4 MP5 TP GPS Замена на 77*64mm екран на допир панел

DEN 345.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.

Ако вашиот потврда време излегува,што се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат.
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Шопинг :
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ве молиме не't open спорот во рок од 65 дена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Број На Модел На:
77x64mm
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
QC:
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
цена:
трговија на големо цена
време на испорака:
Обично 3-5 дена
државната:
во парк
Големина:
3.5inch
Дел Број:
77x64mm
Активната област димензија:
77x64mm
Свеж

Избор на клиенти