.

.

New
8 инчен PRESTIGIO Multipad PMP5580C Pro Duo 8.0 PMP5580C_Duo Таблета TFT LCD Екран Замена Панел Делови Бесплатен Превозот

8 инчен PRESTIGIO Multipad PMP5580C Pro Duo 8.0 PMP5580C_Duo Таблета TFT LCD Екран Замена Панел Делови Бесплатен Превозот

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Квалитет и Гаранција 1 Прво, ние доби сите lcd(touch screen) и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем.ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Поради Меѓународна трговска политика и тенок маргините ,ве молиме да забележите нашата продавачот не е одговорен за било какви давачки /локалните даноци или други клиенти царинење во време. 6 цел ќе биде прогласен како ниска вредност на Клиентите или requirment да се избегне Должност /Данок.
Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди . 3 Ако објектот е вашиот prossession повеќе од 7 дена ,тоа се смета користи /втора рака ,Само ќе нудат услуга за замена откако ќе го добиете вашето враќање објект
. 2 ве Молиме да не информирате во РОК од 3 ДЕНА по приемот на пратката ако сте незадоволни со производи (Реална слика и други докази мора да се даде),а потоа ние ќе ви понуди замена/наплата ако производите не се како што е опишано.

Детали

Број На Модел На:
PMP5580C_Duo
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти