.

.

New
Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За Остриги T72 3g таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За Остриги T72 3g таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

DEN 866.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување .
Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика. Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.Ние ќ работат со вас за да ги реши сите проблеми. Различни производствени серии.Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Начин на плаќање Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел .Тоа?лл само да ви треба 1 минута Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние само се гарантира компатибилноста Топло совети ве Молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја. Наплата&Размена Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата.

Детали

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
T72 3G
Компатибилен Бренд:
За Остриги
Свеж

Избор на клиенти