.

.

New
6.4 инчен индустриски TFT LCD екран KCB6448BSTT-Х5 Екран Панел

6.4 инчен индустриски TFT LCD екран KCB6448BSTT-Х5 Екран Панел

DEN 9450.00
DEN 10272.00

Стока
Достапно.

Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 10-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Веб за некои времиња,ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас.4 инчен индустриски TFT LCD екран KCB6448 BSTT-Х5 Екран Панел
Опис На Производот
Кога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст. Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот.
Гаранција Услови& Политика На Враќање :
Ние не provid Гаранција за таа стока
1.
==Посакуваме да имате пријатен шопинг==. Ние сме currentlymaking промени за подобрување на нашите услуги на клиентите и ќе ги користи вашите повратни информации за да се добие дури и подобро. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот. Ако стоките примени имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и да ги преземат слика со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото
( S. Некои од земјата ќе чини многу денови. Времето за испорака е прибл.Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да
3 . Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната .

Детали

Бренд Име:
SMITATECH
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
KCB6448BSTT-Х5
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Свеж

Избор на клиенти