.

.

New
Нова За 5.5 KENEKSI Омега екран на допир Панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За 5.5 KENEKSI Омега екран на допир Панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 752.64

Стока
Достапно.


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за овој таблет модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Пакет : 1 допир digitizer

Детали

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За KENEKSI Омега
Големина На Екранот:
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг за :
KENEKSI Омега 5.5 инчен екран осетлив на допир
Свеж

Избор на клиенти