.

.

New
Бесплатен превозот 8 инчен екран на допир, за Нов RP-275A-8.0-FPC-А2 екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир панел digitizer сензор

Бесплатен превозот 8 инчен екран на допир, за Нов RP-275A-8.0-FPC-А2 екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир

DEN 617.76

Стока
Достапно.

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување & МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сликите прикажани се актуелните објектот,ве молиме љубезно ве молиме проверете ги вашите објекти внимателно пред цел. Вие мора да му кажете ни што дефектот е & ни даде вашата цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени & се врати во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји & APO/FPO)
2. Ве молиме љубезно се направи видео Кога ќе ја отворите пакет !!!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас & 30 дена да се вратат од денот таа е примена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања ако w
e не знае за нив!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката & се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

боја:
Црн екран на допир, Црна допир алатка
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
RP 275A 8.0 FPC А2
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
500pcs во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail со следење Бр.
време на испорака:
Во Рок Од 3 Дена
Големина:
8 инчен
компатибилен за:
RP-275A-8.0-FPC-А2
Модел Нема:
RP - 275A - 8.0 - FPC - А2
боја:
црна боја
Трговија на големо:
Yes(повеќе 20pcs,контактирајте со нас,ви благодариме
Свеж

Избор на клиенти