.

.

New
Оригиналниот ED060SCG 800*600 за PocketBook 614 PB614-Y-RU PocketBook 614W Е-книга читателот lcd Дисплеј Замена

Оригиналниот ED060SCG 800*600 за PocketBook 614 PB614-Y-RU PocketBook 614W Е-книга читателот lcd Дисплеј Замена

DEN 1344.00

Стока
Достапно.

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .
Квалитет и Гаранција 1 Прво, ние доби сите lcd(touch screen) и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Поради Меѓународна трговска политика и тенок маргините ,ве молиме да забележите нашата продавачот не е одговорен за било какви давачки /локалните даноци или други клиенти царинење во време. 7 пратката ќе бидат спакувани многу добро пред превозот за да се избегне оштетување. 2 ве Молиме да не информирате во РОК од 3 ДЕНА по приемот на пратката ако сте незадоволни со производи (Реална слика и други докази мора да се даде),а потоа ние ќе ви понуди замена/наплата ако производите не се како што е опишано.ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. 6 цел ќе биде прогласен како ниска вредност на Клиентите или requirment да се избегне Должност /Данок.

Детали

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
ED060SCG
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти