.

.

New
Калено Стакло Филм Екран Заштитник за Samsung Galaxy Tab Активен 2 8.0 ТД-LTE СМ-T395 СМ-T390 T390 T395 Таблета Чистење Брише

Калено Стакло Филм Екран Заштитник за Samsung Galaxy Tab Активен 2 8.0 ТД-LTE СМ-T395 СМ-T390 T390 T395 Таблета Чистење Брише

DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме за соработката. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.0 ТД-LTE СМ-T395 СМ-T390 T395 T390 Таблета совршено 2. Висок степен на калено стакло со 9 H цврстина оценка спречува штета во случај на гребнатини и гребнатинки 3. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2.
Внимание : Нашата фабрика е специјализирана во производство на заштитна фолија и Калено Стакло Екран Заштитник за мобилен телефон и таблет компјутер, исто така ги вклучуваат и универзалната екран заштитник. Oleophobic слој отпорен на интерпункција и smudges со напредна технологија која ја намалува појавата на отпечатоци од прсти 7. Ние само брод да се потврди цел адреса. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. Добредојдовте истрага. Царинската 1. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Се вклопуваат совршено и остава сите копчиња, камера, пренос на податоци пристаниште и полначот отворена порта.

Детали

боја:
Транспарентна
Употреба:
PDA
Бренд Име:
dolmobile
Број На Модел На:
за Samsung Galaxy Tab Активен 2 8.0 ТД-LTE СМ-T395 СМ-T390 T395 T390
Карактеристики:
Ултра Јасно
Материјал:
калено стакло
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Пакет:
No
Количина:
1 пакет
Свеж

Избор на клиенти