.

.

New
За iPad mini 4 Калено Стакло мембрана За iPad mini4 iPadmini4 Стакло и Челик филм Таблета Екран Заштита Зајакнато Случај стакло

За iPad mini 4 Калено Стакло мембрана За iPad mini4 iPadmini4 Стакло и Челик филм Таблета Екран Заштита Зајакнато Случај стакло

DEN 449.00
DEN 472.80

Стока
Достапно.


Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети
За i Pad mini 4 ,7.9 инчен
Други Таблета модели не им е дозволено да ги користите
Експлозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin
2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опција

Пакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs

Детали

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
2 Пакети
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
no
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Свеж

Избор на клиенти