.

.

New
Нова За 7 остриги T7D 3G / остриги T7b 3G Таблет внатрешна 3000mah Батеријата Размена Батерии DIY Делови Полимер li-ion Замена

Нова За 7 остриги T7D 3G / остриги T7b 3G Таблет внатрешна 3000mah Батеријата Размена Батерии DIY Делови Полимер li-ion Замена

DEN 623.52

Стока
Достапно.


Новите 7" остриги T7 D 3 G / остриги T7b 3 G Таблет внатрешна 3000mah Батеријата Размена Батерии DIY Делови Полимер li-ion Замена
ОЕМ производи,
Ова треба вештина за да го замени. ве молиме, проверете дали имате оваа вештина, пред да ги купите.
Како на батеријата за таблет компјутер, може да имаат различна големина. големината може да бидат различни како вашиот оригиналот.
но, ако вашиот таблет е како листа.
батеријата ќе бидат способни да инсталирате во вашиот таблет.
Пакет : 1 батеријата без мало поле.

Детали

Капацитетот На Батеријата:
3000MAH
Број На Модел На:
остриги T7D 3G / остриги T7b
Бренд Име:
witblue
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти