.

.

New
Литар степен енергија ултра тенок ултра голем капацитет 3.7 V 32104106 Таблет КОМПЈУТЕР батеријата 4300mAh

Литар степен енергија ултра тенок ултра голем капацитет 3.7 V 32104106 Таблет КОМПЈУТЕР батеријата 4300mAh

DEN 533.00
DEN 710.40

Стока
Достапно.

2 V Задолжен да ја полните тековната 0. Во прилог на одмор, пратката ќе биде одложена Производ предност
Безбедноста е добра, со над задолжен заштита, во текот на испуштање на заштита, во текот тековната заштита
заштита на IC технички параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.20 V± , со текот на испуштање заштита напон 0.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.7 V
Полнење напон 4.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.75 V
• Полнење за заштита на критичниот напон : 4 .
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.
• Заштита функција : со над задолжен, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштита
Производителите продажба 3.20 V±
Со текот на испуштање заштита напон 0.
Зошто да изберете нас
1.05 C; &ле
• полнење на струјата : 1 Cm A (max)
• испуштање струја : 2 Cm A (макс) • Испуштање критичниот напон : 2.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.25 V)
Испуштање температура : -20° C ~ +60° C
заштита на IC параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.2 V
Дебелина 3.100% Сосема Нов батеријата
2 .Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.

Детали

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4300mAh
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
32104106
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти