.

.

New
Безбедност Пакување (Ниво 4) 3.7 V Li-ion батерија за Оникс BOOX

Безбедност Пакување (Ниво 4) 3.7 V Li-ion батерија за Оникс BOOX

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Безбедност Пакување (Lavel 4) 3.7 V Li-ion батерија за Оникс BOOX Amundsen Оникс BOOX C63 L Оникс BOOX C63 M Оникс BOOX Клеопатра 2 Оникс BOOX Колумбо 2 Оникс BOOX Darvin 2 Оникс BOOX i86 ML Moby Дик 7 инчен таблет компјутер со Висок капацитет
Со Батеријата Заштита Одбор :
-Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита
Забелешка :
-Замена На Батеријата
-Физичка големина на мал капацитет од оригиналот на животниот век на батеријата
Безбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Анти-статички торба)

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MFR3_OYBA_XXXXXX_1200
Капацитетот На Батеријата:
1200 mAh
Бренд Име:
ZhiYuSun
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Конектор:
ништовни
Количина:
Функција:
Батерија
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
Физичката големина на мал капацитет од оригиналот на животниот век на батеријата
Безбедност Пакет Рачката:
Свеж

Избор на клиенти