.

.

New
Јапонски сина печатени памучна крпа Плоштадот чипка чај маса крпа Сини и бели порцелански оркестарот teatable маска

Јапонски сина печатени памучна крпа Плоштадот чипка чај маса крпа Сини и бели порцелански оркестарот teatable маска

DEN 383.52

Стока
Достапно.


Политика на враќање ве Молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со вашиот купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.

Детали

Спецификација:
60*60cm, 90*90cm, 140*140cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, Customize size
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Бескрајни
Стил:
Јапонија Стил
Употреба:
Дома,На Отворено,Банкет
Шема:
Печатени
Големина:
Multisize
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DMTC09103
Функција:
Водоотпорен
Обликот:
правоаголник
Функција:
Dustproof
Шема:
Сини и Бели Порцелански
Стил:
Japaness
Категории на производи:
tablecloth
Обликот:
правоаголник
Применливи сценарија:
свадба маса оркестарот
Пад на шопинг:
Yes
Потекло:
произведено во Кина
Свеж

Избор на клиенти