.

.

New
Висок Квалитет Plaid Шема Дизајн Табела Ги Опфаќа Маса Крпа За Дома Декоративни Свадба Топла Продажба

Висок Квалитет Plaid Шема Дизајн Табела Ги Опфаќа Маса Крпа За Дома Декоративни Свадба Топла Продажба

DEN 294.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


Висок Квалитет Plaid Шема Дизајн Табела Ги Опфаќа Маса Крпа За Дома Декоративни Свадба Топла Продажба

Детали

Спецификација:
70X70cm, 90X90cm, 140X140cm, 140X180cm, 140X200cm, 140X220cm, 130X180cm, 100X140cm, 140X250cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Банкет,Партија,Дома
Техника:
Nonwoven
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
Various
Стил:
Plaid
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
HY17062401
Бренд Име:
violetmoon
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Plaid
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти