.

.

New
Свадба Кол:70 90 130cm круг банкет маса крпа skirting луксузни Табела Здолниште Со Бесење уво

Свадба Кол:70 90 130cm круг банкет маса крпа skirting луксузни Табела Здолниште Со Бесење уво

DEN 1138.00
DEN 1896.00

Стока
Достапно.


Свадба Кол : 70 90 130cm круг банкет маса крпа skirting луксузни Табела Здолниште Со Бесење уво
Големина : 70 X70 CM / 90 X90 CM / 130 X130 CM / 90 X180 CM
Ако ви треба нарачана,ве молиме слободно контактирајте со нас!Ви благодариме.
Сега нов стил виси уво е како под фотографијата.Ние ќе испрати подолу стил.Повеќе убави.Ве молиме имајте во предвид.Ви благодариме.

Детали

Спецификација:
70cm, 90cm, 130cm, 180cm
Стил:
Модерна
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Обликот:
Круг
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
RT-07111601
is_customized:
Yes
Големина:
Dia
Техника:
Рачно изработени
Шема:
sequin
Материјал:
Sequins
Функција:
оркестарот
Свеж

Избор на клиенти