.

.

New
Црвени Цветни Маса Крпа Правоаголник Печатени Табела ги Опфаќа Dustproof Дебели Tablecloths за Свадба Дома Партија

Црвени Цветни Маса Крпа Правоаголник Печатени Табела ги Опфаќа Dustproof Дебели Tablecloths за Свадба Дома Партија

DEN 226.00
DEN 313.92

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Спецификација:
60*60cm, 90*90cm, 140*140cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, 100*140cm, 140*240cm
Бренд Име:
NarwalDate
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Техника:
Nonwoven
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Класичен
Обликот:
Плоштад
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
1A115
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти