.

.

New
vezon Нов Луксузен Памук, Лен Везови Флорални Чипка Tablecloth Домот Везени Европа Пастирски Маса Крпа Пешкир се Покрива

vezon Нов Луксузен Памук, Лен Везови Флорални Чипка Tablecloth Домот Везени Европа Пастирски Маса Крпа Пешкир се Покрива

DEN 724.00
DEN 724.32

Стока
Достапно.


Добредојдовте да ја посетите со нас на :
Повеќе нови предмети, ве молиме кликнете тука :
Нови Домот Лен Везови Чипка Маса Крпа
Едноставни Дизајни, Домот Шоу
Широк Спектар на Употреба : Дома Секојдневна Употреба, Хотел, Ресторан, Забава, Банкет, итн.
Боја : сива Лен
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.
Големина : Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч, 1 инч = 2.54 см
Ве молиме овозможи 2-5cm грешка разлики
Лесно Нега, може да се Мијат со Рака или со Машина
Висока Температура Отпор
Пакување : 1pc/OPP Вреќа

Детали

Спецификација:
57x57cm 2pcs, 85x85cm, 105x105cm, 130x130cm, 100x150cm, 130x175cm, 150x215cm, pillowcase 45cm 2pcs, 175cm round
Техника:
Рачно изработени
Шема:
Извезена
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
062
Употреба:
Домот,Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Отворено
Стил:
Европа
Големина:
Many sizes available
Бренд Име:
vezon
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
Квадрат, Правоаголник
Функција:
Заштита и Декорација
боја:
Лен Сива
Свеж

Избор на клиенти