.

.

New
Хотел вечера салфетка памук вечера салфетки виткање цвет намалувањето табела лен салфетка Чиста чаша памук салфетка

Хотел вечера салфетка памук вечера салфетки виткање цвет намалувањето табела лен салфетка Чиста чаша памук салфетка

DEN 1199.52

Стока
Достапно.


(Целиот процес активност на боење, намалувањето ) чиста чаша, се свитка најдобар избор.
Памук тост, под двоен страна се за повикување само крај за еден раб повеќе великодушни, убава!
Бидејќи постојат нови ткаенини големината е чист, ограничен вода imbibition, по повтори вода за перење ќе биде посилна! Ве молиме имајте во предвид befure цел.

Детали

Спецификација:
48x48cm
Употреба:
Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Број На Модел На:
LQ-TNP008
Големина:
48x48 cm
Стил:
Обична
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Обликот:
Плоштад
Техника:
Плетени
Свеж

Избор на клиенти