.

.

New
Индивидуализира Европа Стил Мода Дрво Град памук, лен маса крпа дома текстил партија свадба маса покрие кујна tablecloth

Индивидуализира Европа Стил Мода Дрво Град памук, лен маса крпа дома текстил партија свадба маса покрие кујна tablecloth

DEN 1331.00
DEN 1478.40

Стока
Достапно.


[За Производство]
Големина може да се прилагоди.Повеќе детали,ве молиме контактирајте со нас.

Детали

боја:
Дрвото, Градот
Спецификација:
100x145cm, 200x145cm, Size Customizable
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Растенијата
Стил:
Модерна
Материјал:
спојувањето
Техника:
Ткаени
Големина:
100x145cm/200x145cm/Size Customizable
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
SONGGUOWU YL092
Функција:
Декоративни
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти