.

.

New
Бесплатен Превозот Црвено tablecloths Европски стил Убав квалитет за свадби хотел кујнската маса покрие Дома Декор Dustproof tablecloth

Бесплатен Превозот Црвено tablecloths Европски стил Убав квалитет за свадби хотел кујнската маса покрие Дома Декор Dustproof

DEN 324.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Детали

Спецификација:
60cmX60cm, 90cmX90cm, 100cmX140cm, 140cmX140cm, 140cmX160cm, 140cmX180cm, 140cmX200cm, 140cmX220cm, 140cmX250cm
Бренд Име:
EVLIKCOCINA
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Техника:
Nonwoven
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Полна Боја TableCloth
Функција:
прашина-доказ
Обликот:
Правоаголни или Квадратни
Свеж

Избор на клиенти