.

.

New
На високо-одделение гроздобер Кинески табела декорација пастирска природа лотос цвет кафе, памук, маса крпа ТВ кабинет табела знаме

На високо-одделение гроздобер Кинески табела декорација пастирска природа лотос цвет кафе, памук, маса крпа ТВ кабинет табела

DEN 933.00
DEN 1581.12

Стока
Достапно.


Како да се избере големина?
I. Д.
Ако должината на вашата маса е 120cm, ќе треба да се купи барем 150cm.
Триаголник дел од нашата маса тркач е 15см, и тоа треба да биде под маса.
И 180cm ќе биде најдобар избор.

Детали

Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
skxs1233
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Употреба:
Хотел,Дома
Бренд Име:
AtSKnSK
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
skxs1233
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Употреба:
Хотел,Дома
Свеж

Избор на клиенти