.

.

New
NICETOWN1 парче Луксузен Сјај Пенливи Солидна Боја Sequin Табела Тркач за Забава /Свадбена /Банкет Табела Декорација

NICETOWN1 парче Луксузен Сјај Пенливи Солидна Боја Sequin Табела Тркач за Забава /Свадбена /Банкет Табела Декорација

DEN 767.52

Стока
Достапно.


табела тркач табела покрие партија свадба banque NICETOWN1 парче Луксузен Сјај Пенливи Солидна Боја Sequin Табела Тркач за Забава /Свадбена /Банкет Табела Декорација ПАКЕТ : Секоја цел е за 1 sequined табела тркач.секоја табела тркач мерки околу 14" широк x 108" долго. МАТЕРИЈАЛ : Сјајна Sequin Бисери на врвот tulle нето ткаенини.3мм sequins и решетката ткаенина назад.Serged рабови со лесна дизајн. ДИЗАЈН : Светлина се рефлектира и исклучување на sequins,и додава елеганција да било настани. ПОВОД : ПОНИ ТАНЦ sequin табела тркач е совршен за грижеа презентации,свадби,бебето тушеви,родендени,годишнини,класичен бонбони buffets,десерт маси и други специјални настани. ЛЕСНО НЕГА : За најдобри резултати, рака мие и се откажам да се исуши.Сува чиста препорачува.
*Поради различни компјутер/екранот, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од слики.
*Ве молиме оставете 1-2 cm отстапување. *Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот надомест. *Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да ги реши проблемите.

Детали

Стил:
sequin
Големина:
35x274cm 14x108inch
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
табела тркач
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Извезена
Бренд Име:
NICETOWN
Употреба:
Хотел,Дома
Употреба:
Свадба
Материјал:
sequin ткаенина
користат за:
Свадба Партија Банкет/божиќ декорации за домот
За Нега На Настава:
Рака Мие
Свеж

Избор на клиенти