.

.

New
Извезена Чипка Табела Тркач ТВ Клупата Стојат Крај Табела Покрие Декорација 30cm x 70 90 120 150 180 210 250 280cm Бела Шампањ

Извезена Чипка Табела Тркач ТВ Клупата Стојат Крај Табела Покрие Декорација 30cm x 70 90 120 150 180 210 250 280cm Бела Шампањ

DEN 588.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.


Детали

Стил:
Жакард
Големина:
30*180cm, 30*120cm, 30*210cm, 30*70cm, 30*150cm, 30*250cm, 30*280cm, 30*310cm
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Хотел,Дома
Шема:
Извезена
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Sofdi
Свеж

Избор на клиенти