.

.

New
10pcs YHR#05 burlap и чипка табела тркач за било настани декорација, прилагодена големина на располагање

10pcs YHR05 burlap и чипка табела тркач за било настани декорација, прилагодена големина на располагање

DEN 2832.00

Стока
Достапно.

Burlap и чипка табела тркач, елегантен и фенси, за било какви настани, забава и свадба.
НАШАТА УСЛУГА Цена услови : ФОБ Ningbo Кина normall, или други консултации Квалитетот на стоката : 100 ОТСТО Сосема Нов, висок квалитет во КК. Посебни клиенти услуга и повратни информации. ОК за сите производи.

Детали

Големина:
burlap and lace
Број На Модел На:
YHR#05
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
EWD
is_customized:
Yes
Употреба:
Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Чипка
Употреба:
Свадба
Шема:
burlap и чипка
Материјал:
BURLAP/ЧИПКА
Свеж

Избор на клиенти