.

.

New
година Нови Продажба Лен Табела Тркач геометриски Печатени Правоаголник Бела Тркачи Dinning Маси Знаме За Свадба Партија Дома Декорација

година Нови Продажба Лен Табела Тркач геометриски Печатени Правоаголник Бела Тркачи Dinning Маси Знаме За Свадба Партија

DEN 719.00
DEN 719.04

Стока
Достапно.


опишете
име : табела тркач
материјал : лен
боја : како на сликата
големина : 30x140 CM/30 x 180 CM/30 x 200 CM/30 x 220 CM/30x240cm
Кина Пост Воздух Mail време на испорака :
10-60 дена во нормална состојба( зафатен сезона,лошите временски услови, ќе доведе до одложување)
DHL, UPS-от, Fed Ex време на Испорака :
3-7 дена(Ако има данок прашање,ве молиме да соработува со обичај,ќе се ниски по вредноста на пакетот на aviod тоа да
намали тоа за вас)
1. Ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографии ако има било какви проблеми, Ние нудиме 100% задоволство на вашиот
купување
2. Ако не сте задоволни стока, може да ги испратите назад и ќе треба да се плати за поштенски за враќање
3. Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори,
осветлување, позадини и др.
Ве молиме не ни остави негативни повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи или услуги,
ве молиме контактирајте со нас да се решат проблемите, прво, ние ќе го реши проблемот и да ви даде задоволни решение,
~~Благодарам многу!!

Детали

Големина:
30X220CM, 30X180CM, 30X240CM, 30X140CM
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Лен
Употреба:
Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
Crzue
Техника:
Рачно изработени
Свеж

Избор на клиенти