.

.

New
Yinhe Млечниот Пат Галакси тенис на маса pingpong гума за чистење на сунѓерот

Yinhe Млечниот Пат Галакси тенис на маса pingpong гума за чистење на сунѓерот

DEN 355.68

Стока
Достапно.


ДОЛАРИ, 15.42
Yinhe Галакси Тенис На Маса Гума За Нега На Сунѓерот
Гума за нега на сунѓерот, партнер на Пена за Чистење за да се задржи вашиот гума лист чисти.
Доколку имате посебни барања за боја ве молиме вашиот коментар барање за мене кога купувате,
инаку, јас ќе одлучи и испрати цел по случаен избор наскоро.
Оваа цена е само за ЕДЕН сунѓер.

Детали

Бренд Име:
YINHE
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Број На Модел На:
Гума За Нега На Сунѓерот
Baseboard Слој Број:
чистење на сунѓерот
дното:
чистење на сунѓерот
Контрола Средства:
чистење на сунѓерот
Гума:
чистење на сунѓерот
Продавница број:
YH12XJM06
Свеж

Избор на клиенти