.

.

New
Palio ИСЕЦКА-НЕ.1 Одбранбени Долго Shakehand FL тенис на маса pingpong сечилото

Palio ИСЕЦКА-НЕ.1 Одбранбени Долго Shakehand FL тенис на маса pingpong сечилото

DEN 1391.52

Стока
Достапно.


ДОЛАРИ, 15.42
Palio ИСЕЦКА БР.1 Одбранбени Тенис На Маса Сечилото
Опремени се игра : се Исецка / Одбрана
Брзина : 7+
Контрола : 9
Ply : 5 (Дрвени)
Дебелина : за 6.0 mm±0.2 мм
Тежина : околу 90g±5g Рачка : Долг(Shakehand)-FL
Сечилото користат две различни слики.
Оваа цена е само за ЕДЕН нож.
Ве молиме имајте во предвид за оригиналните сандак :
1. Сечилото не е во оригиналниот сандак кога тоа е испратените, но тоа е добро спакувани за да се дозволи безбедно да пристигнат.
2. Ако имате потреба од неговата оригинална сандак, ќе мора да плаќаат за превозот цена (9 - 15 соодветно на тоа оригиналниот пакет кутија е вистинска тежина) за оригиналните сандак, и ве молам дозволете ми да знам кога ќе понудата, ви благодариме.

Детали

Контрола Средства:
Хоризонтална Контрола
Бренд Име:
Palio
дното:
Чиста Дрво
Baseboard Слој Број:
5
Број На Модел На:
СЕКА НЕ.1
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума:
сечилото
се справи со:
Долго(Shakehand)-FL
Продавница број:
PA0001084
Свеж

Избор на клиенти