.

.

New
Оригиналниот Palio ТНТ-1 тенис на маса сечилото брз напад looping Јаглерод ply7+2 табела тениски рекет затворен спортски рекети спорт

Оригиналниот Palio ТНТ-1 тенис на маса сечилото брз напад looping Јаглерод ply7+2 табела тениски рекет затворен спортски рекети

DEN 861.00
DEN 1624.32

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот магазин
Palio ТНТ-1 нож (особено за пекинг и shandong тенис на маса тим во Кина)
Тип : Јаглероден
Ply : 7 + 2
Дебелина : 7.0 mm
Тежина : околу 91 g
Брзина : 10+
Контрола : 7
Игра Стил : Навредлива
Стил : CS ( Penhold )/FL ( Shakehand )

Детали

Baseboard Слој Број:
9
Контрола Средства:
Хоризонтална Контрола
Број На Модел На:
ТНТ-1
дното:
Полно Дрво Плус Карбонски Влакна
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума:
no
Свеж

Избор на клиенти