.

.

New
DHS Sharping Медиум Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер

DHS Sharping Медиум Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер

DEN 1293.60

Стока
Достапно.


DHS Sharping Медиум Pips-Out Тенис на Маса Гума Со Сунѓер
Гума усвојува посебни јасно конкавна дизајн на врвот на мозолчиња што е спротивно на традиционалните дизајн.Посебни pimple зајакнува триење и чувствителност кога се допира топки.На colloid има изобилство на еластичноста, со мека и еластична сунѓер.Тоа може да се изрази на моќ брзо и намалување на енергетскиот отпад.Гума прави топката пат монструозниот и може да се контролира точка на падот.Тоа е за офанзива игра.
Спин : 7
Брзина : 11
Контрола : 8
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm

Детали

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Број На Модел На:
Sharping
Гума:
Мозолчиња Надвор
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
Спин:
7
Брзина:
11
Контрола:
8
Дебелина:
2.2 mm
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Продавница број:
SX0004037
Свеж

Избор на клиенти