.

.

New
DHS МЕЧКА ДМ.S80 Тенис на Маса за Пинг Понг Нож НАДВОР+++ Брз-напад плус јамка

DHS МЕЧКА ДМ.S80 Тенис на Маса за Пинг Понг Нож НАДВОР+++ Брз-напад плус јамка

DEN 1919.52

Стока
Достапно.


DHS МЕЧКА ДМ.S80 Пинг-Понг (Пинг-Понг) Сечилото
3+2 C, Hinoki површина + јаглерод ply + подебели јадрото, многу светлина цврсти нож, одговара за брз-напад во близина на масата.
Тип : OFF+++
Опремени се игра : Брзо-напад плус јамка
Ply : 3+2 C, Hinoki + Јаглерод
Дебелина : за 6.0 mm±0.2 мм
Тежина : околу 77g±5g
Рамнотежа точка : за 126mm±1mm
Се справи со : Shakehand (долга рачка) - FL , Penhold (краток рачка) - CS !!!
можете да изберете справи со видот кога се купува !!!
Овој објект е за ЕДЕН сечилото само !
Ве молиме имајте во предвид за оригиналните сандак :
1. Сечилото не е во оригиналниот сандак кога тоа е испратените, но тоа е добро спакувани за да се дозволи безбедно да пристигнат.
2. Ако имате потреба од неговата оригинална сандак, ќе мора да плаќаат за превозот цена (9 - 15 соодветно на тоа оригиналниот пакет кутија е вистинска тежина) за оригиналните сандак, и ве молам дозволете ми да знам кога ќе понудата, ви благодариме.

Детали

Број На Модел На:
МЕЧКА ДМ.S80
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Контрола Средства:
Долго(Shakehand)-FL/ penhold(краток рачка)-CS
Гума:
без гума, само сечилото
дното:
3+2C, Hinoki + Јаглерод
Baseboard Слој Број:
3+2C, Hinoki + Јаглерод
се справи со:
Долго(Shakehand)-FL/ penhold(краток рачка)-CS
Продавница број:
SX0001014
Тежина:
about 77g±5g
Дебелина:
за 6.0 mm±0.2 мм
Тип:
ИСКЛУЧУВАЊЕ++
Свеж

Избор на клиенти