.

.

New
2x Sanwei T88-III Пар Гума во кутија Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

2x Sanwei T88-III Пар Гума во кутија Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

DEN 607.00
DEN 1144.80

Стока
Достапно.


2x Sanwei T88-III Пар Гума во кутија Pips-во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер
Усвојува ПРАТЕНИК систем гума да соединение во рамнотежа и unsmooth цицање диск технологија
на површината на гума. Поврзуваа со светлина macromolecule саќе structrue сунѓер,
според статус на добра брзина и моќ, тоа е појасна рака смисла; кога се погоди, тоа
произведува распеана звук и силен напад. Кога rubbde, таа има уникатна ниска фреквенција звучен бран и произведува силна ротација.
Тоа се однесува на јамка брзо закачите на играње на forehand и backhand.
Брзина : 10
Спин : 10
Контрола : 11
Сунѓерот дебелина : MAX
кога нарачување можете да изберете гума боја 2black или 1red и 1black .
Ве молиме имајте во предвид : ако сакате 2 црна, ве молам дозволете ми да знам однапред кога ќе се плати за rubbers, во спротивно јас ќе го испратам 1 црвена и црна 1 до вас наскоро.
Цената е за ДВЕ rubbers со сунѓер.2 парчиња внатре 1 капак.

Детали

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Мозолчиња Во
Број На Модел На:
T88-3 (Пар Гума во кутија)
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
боја:
1 Црвена + Црна 1
Место на Потекло:
Тијанџин, Кина (Копно)
Продавница број:
SA0004016
Свеж

Избор на клиенти