.

.

New
61second Молња ДС НЕ-ВУЛГАРЕН Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

61second Молња ДС НЕ-ВУЛГАРЕН Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

DEN 1059.84

Стока
Достапно.


61second Молња ДС НЕ-ВУЛГАРЕН Pips-во Тенис на Маса Ping Pong Гума Со Сунѓер
61second -МОЛЊА ДС
НЕ-ВУЛГАРЕН ПОЛЕСНИ PIPIS-ВО ГУМА
Помек / полесни
Контрола : 11
Спин : 11
Брзина : 12
Сунѓерот боја : крем бела
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm / 2.0 mm / 1.8 mm / 1.5 mm
Гума боја : Црвена или Црна
Ве молиме осигурете се да ја пораката сунѓерот дебелина што треба да мене кога купувате !
инаку, јас ќе одлучи сунѓерот дебелина и испрати наскоро !
Овој објект е само за ЕДНА гума со сунѓер.
Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.
Откако ќе го потврдите вашето барање можете да ги купите, но ве молиме осигурете се да ја пораката на вашето барање за мене кога купувате, ви благодариме!
Бидејќи нашите акции се менува секоја минута, ако има било какви прашања, јас ќе ве контактираме пред превозот.

Детали

Бренд Име:
61 ВТОР
Број На Модел На:
Молња DS (НЕ-ВУЛГАРЕН)
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Мозолчиња Во
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Продавница број:
610004001
Свеж

Избор на клиенти