.

.

New
Меч NIXI Долго Pips-Од Врвот на Состојба (ВОЛ, Не ITTF), НОВИ

Меч NIXI Долго Pips-Од Врвот на Состојба (ВОЛ, Не ITTF), НОВИ

DEN 1056.96

Стока
Достапно.


Меч NIXI Долго Pips-Од Врвот на Состојба (ВОЛ,Не ITTF), НОВИ
Оваа гума е веќе одобрени ITTF
OX, topsheet (само гума, без сунѓерот)
Брзина : 10.5
Контрола : 11
Гума боја : црвена или црна

Детали

Број На Модел На:
NIXI
Тежина:
Light Tip Heavy Handle (Defensive)
Гума:
Мозолчиња Надвор
Бренд Име:
Меч
дното:
Само гума без сунѓерот
Контрола Средства:
Само гума без сунѓерот
Baseboard Слој Број:
Само гума без сунѓерот
Место на Потекло:
Тијанџин, Кина (Копно)
Продавница број:
SW0005NXD
Свеж

Избор на клиенти