.

.

New
XiYing 979 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Без Сунѓерот Topsheet OX

XiYing 979 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Без Сунѓерот Topsheet OX

DEN 678.24

Стока
Достапно.


Xi Ying 979 Долго Pips-Out Тенис На Маса Гума Без Сунѓерот
Гума само, Без сунѓер, OX
Гума боја : Црвена или Црна
Оваа цена е само за ЕДНА гума без сунѓер.

Детали

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Долго Мозолчиња
Број На Модел На:
979
Baseboard Слој Број:
Само Topsheet
дното:
Само Topsheet
Контрола Средства:
Само Topsheet
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Продавница број:
CX0005008
Свеж

Избор на клиенти