.

.

New
RITC 729 Пријателство 1040# Pips-Во Табела Тениски Рекет со Случајот за PingPong Shakehand долга рачка FL

RITC 729 Пријателство 1040 Pips-Во Табела Тениски Рекет со Случајот за PingPong Shakehand долга рачка FL

DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Внимание :
1, еден рекет е само со еден бесплатен рекет кеса,
2, за рекет торба , неговата боја и дизајн можеби различни од сликата, тоа е случаен.
3, за рекет, тоа е фабрички направени рекет, својата справи со боја и дизајн често се менуваат, можеби различни од слика, но тоа не влијае на нејзините карактеристики и користи.
RITC 729 1040# Pips-Во Табела Тениски Рекет со Слободни Случај
Ова е фабрички направени рекет, подготвен да игра. 2 гума листови веќе биле залепени на сечилото од фабриката.
Опремени Се Игра : Allround
Два страна rubbers : една црна и еден црвено, RITC729 SST pips-во гума
(Ве молиме имајте во предвид : гумени можеби RITC729 729 pips-во rubbers, не можете да го изберат rubbers.)
Сечилото : 7 Иверица
Се справи со : Shakehand (долга рачка) - FL
Тежина : 0.245 KG
Дршката боја може да биде различен од сликата.
Оваа цена е само за ЕДЕН рекет.
Со слободен случај како што е прикажано од страна на сликата. Случај боја може да се разликуваат од сликата.

Детали

Baseboard Слој Број:
7
дното:
Чиста Дрво
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Број На Модел На:
1040 Фабрички направени Рекет
Гума:
Мозолчиња Во
Бренд Име:
729
Контрола Средства:
Shakehand(Долга рачка)-FL
се справи со:
Shakehand(Долга рачка)-FL
Продавница број:
FD0002002
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
0.245KG
Свеж

Избор на клиенти