.

.

New
DHS МОЌ.G3 СТР.3 PG3 Тенис на Маса Ножот Со 2x НЕО Hurricane3 Гума Со Сунѓер за PingPong Рекет FL

DHS МОЌ.G3 СТР.3 PG3 Тенис на Маса Ножот Со 2x НЕО Hurricane3 Гума Со Сунѓер за PingPong Рекет FL

DEN 5407.68

Стока
Достапно.


DHS МОЌ.G3 Ножот Со 2x НЕО Hurricane3 Гума Со Сунѓер за Рекет
Собрани ! Две rubbers веќе биле залепени врз овој нож !
Едната страна е црвено, на другата страна е црна. Тоа е еден рекет кога ќе се добие објект.
Сечилото : DHS СТР.3 Тенис На Маса Сечилото
Моќ.G3, брзина перформанси за играчи кои се потпираат на напаѓање на јамка активно како главна оценување метод.
Карактеристики : OFF+1
Дебелина : околу 5.5 mm±0.2 мм
Тежина : околу 90g±5g
Се справи со : Shakehand(долго)-FL
Rubbers : DHS НЕО Hurricane3 Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер
Предност на Собири од страна на НЕО Ураганот 3
Моќен "НЕО" сунѓерот и Ураганот 3 гума со посебни glutinosity може да се создаде стабилна и висока-брзина лак, подобрување на оценување на способноста на играчите. НЕО Ураганот 3 има една голема брзина и ниска брзо јамка, changeful лак, се посилни се вртат.
Опремени се игра : Напад / Јамка
Сунѓерот дебелина : 2.15-2.2 mm
Гума боја : 1 Црвена + 1 Црна Ако имате посебни барање за гума боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.
Оваа цена е само за ЕДЕН рекет.
Може исто така да бидат заинтересирани во :
Реден број во продавница : AAAAZH063
DHS СТР.3 сечилото продавница број : SX0001022
DHS НЕО Ураганот-3 гума со сунѓер продавница број : SX0004017

Детали

Контрола Средства:
Хоризонтална Контрола
дното:
Чиста Дрво
Baseboard Слој Број:
5
Гума:
Мозолчиња Во
Големина:
158*152mm
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Број На Модел На:
МОЌ.G 3 + НЕО Ураганот 3
Гума боја:
1 Црвена + Црна 1
Продавница број:
AAAAZH063
Свеж

Избор на клиенти