.

.

New
LKT Трансформатор БР.1 Hinoki+Јаглерод+Плута Shakehand Тенис на Маса / PingPong Сечилото Shakehand Долга рачка FL

LKT Трансформатор БР.1 Hinoki+Јаглерод+Плута Shakehand Тенис на Маса / PingPong Сечилото Shakehand Долга рачка FL

DEN 2945.76

Стока
Достапно.


LKT Трансформатор БР.1 Hinoki+Јаглерод+Плута Shakehand Тенис На Маса / Ping Pong Сечилото
Опремени Се Игра : Брз Напад
Брзина : 10+
Контрола : 10
Ply : 5+2 (Hinoki+Јаглерод+Плута)
Тежина : околу 81g±5g
Дебелина : за 6.5 mm±0.2 мм
Се справи со : Shakehand(долга рачка)-FL Оваа цена е само за ЕДЕН нож
Ве молиме имајте во предвид оригинални сандак :
1. Сечилото не е во оригиналниот сандак кога тоа е испратените, но тоа е добро спакувани за да се дозволи безбедно да пристигнат.
2. Ако имате потреба од неговата оригинална сандак, ќе мора да плаќаат за превозот цена (9 - 15 соодветно на тоа оригиналниот пакет кутија е вистинска тежина) за оригиналните сандак, и ве молам дозволете ми да знам кога ќе понудата, ви благодариме.

Детали

Контрола Средства:
Хоризонтална Контрола
Број На Модел На:
L-1010, L1010
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума:
без гума, само сечилото
дното:
5+2 (Hinoki+Јаглерод+Плута)
Baseboard Слој Број:
5+2 (Hinoki+Јаглерод+Плута)
се справи со:
Shakehand(Долга рачка)-FL
Место на Потекло:
Тијанџин, Кина (Копно)
Продавница број:
LK0001009
Тип:
ИСКЛУЧУВАЊЕ
Опремени се игра:
Брз Напад
Ply:
5+2 (Hinoki+Јаглерод+Плута)
Дебелина:
за 6.5 mm+-0.2 mm
Тежина:
about 81g+-5g
Свеж

Избор на клиенти